Social media

Historię tworzą działania jednostek. Tylko część z nich na trwałe zapisuje się w pamięci historycznej. Niektórzy zostają zapomniani, a czasem sytuacja polityczna dopiero po latach pozwala przywrócić pamięć o nich. Jedną z takich postaci jest Witold Pilecki, którego historia ciągnie się przez kilka epok i ważnych wydarzeń, a o którym przez kilkadziesiąt lat powojennej Polski Polacy nic nie wiedzieli.

REKRUTACJA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA!

6 lutego o godzinie 19:00 rozpoczęły się zapisy do czwartej edycji Turnieju Debat Oksfordzkich „Odzyskani Bohaterowie”. W tym roku w turnieju mogą wziąć 24 drużyny. Rekrutacja została zakończona.

Turniej odbędzie się jak w poprzednich edycjach w formie hybrydowej.

18-20 marca przeprowadzona zostanie faza grupowa online. Następnie wyłonimy 8 najlepszych drużyn, które zaprosimy na ćwierćfinały, półfinały i finał do Ostrowi Mazowieckiej. Faza finałowa odbędzie się 16-17 kwietnia. 

Zapisywać mogą się czteroosobowe zespoły ze szkół ponadpodstawowych w Polsce i szkół polskich za granicą. Udział w turnieju jest bezpłatny.

W załącznikach znajduje się regulamin projektu oraz oświadczenia dla osób pełnoletnich bądź niepełnoletnich, który musi wypełnić i podpisać KAŻDY UCZESTNIK PROJEKTU.

This site is registered on wpml.org as a development site.