Oto wyjątkowe wydarzenie, którego nikt nie może przegapić! 13 maja na Skateparku w Ostrowi Mazowieckiej rozpocznie się pierwsza edycja Ułańskiego Skate JAM 2023 – zawodów łączących trzy dyscypliny sportowe dla miłośników sportów ekstremalnych: Rolki, Hulajnogi oaz BMX. Wszyscy pasjonaci tych dyscyplin mogą doświadczyć dreszczyk emocji, jakie niesie ze sobą wspólna rywalizacja w jednym wydarzeniu!

Serdecznie zapraszamy na unikalne zawody, atrakcyjne nagrody czekają na zwycięzców każdej z nich, a rywalizacja przewidziana jest dla różnych grup wiekowych.

Wyjątkowość tego wydarzenia podkreśla współpraca z Muzeum – Dom Rodziny Pileckich w Ostrowi Mazowieckiej. Dzięki temu Ułański Skate JAM to nie tylko emocje sportowe, ale też doskonała okazja do przybliżenia historii rodziny Pileckich oraz promowania muzeum wśród uczestników i widzów.

Zapraszamy na Skatepark w Ostrowi Mazowieckiej 13 maja o godzinie 10:00. Wszystkie informacje dotyczące rejestracji oraz regulaminu można znaleźć poniżej oraz na profilach wydarzenia w mediach społecznościowych.

Zachęcamy do wzięcia udziału w rywalizacji, niezależnie od wieku i poziomu umiejętności! Ułański Skate JAM to nie tylko sportowa konkurencja. Wartościowe nagrody czekają na uczestników, a niezwykła atmosfera tego wydarzenia sprawi, że każdy będzie się świetnie bawić.

Ciekawostką jest fakt, że Witold Pilecki, patron muzeum, urodził się 13 maja – tego samego dnia, co odbędzie się Ułański Skate JAM. Ten szczegół dodatkowo wzbogaca wyjątkowy charakter zawodów i nawiązuje do jej historycznego tła.

Nie ma czasu do stracenia – zapisz się już dziś, aby wziąć udział w Ułańskim Skate JAM 2023, lub kup bilet na to ekscytujące wydarzenie. Podziel się swoim entuzjazmem w mediach społecznościowych i poinformuj znajomych o tej niezwykłej imprezie – do zobaczenia 13 maja na Skateparku w Ostrowi Mazowieckiej!

Organizator: Muzeum Dom Rodziny Pileckich w Ostrowi Mazowieckiej
Współorganizator: Stefano Kocka
Termin i miejsce: 13 maja 2023, Skatepark w Ostrowi Mazowieckiej

Osoby biorące udział są proszone o rejestrację i przygotowanie numeru pesel.
Rejestracja zawodnika: FORMULARZ
Regulamin zawodów: REGULAMIN
Pozwolenie dla osób poniżej 18 latPOZWOLENIE
Osoby które nie ukończyły 18 roku życia są proszone o pozwolenie udziału w zawodach od rodzica bądź opiekuna.

Program czasowy:

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w harmonogramie zależnie od ilości zawodników lub warunków atmosferycznych
10:00 Start zapisów oraz rozgrzewki
14:00 Rozpoczęcie zawodów – Eliminacje
 – Rolki, Hulajnogi, BMX (Regular)
 – Rolki, Hulajnogi, BMX (Pro)
16:00 Finały
 – Rolki, Hulajnogi, BMX (Regular)
 – Rolki, Hulajnogi, BMX (Pro)
18:00 Przerwa Techniczna
18:10 Best Trick
 – Rolki, Hulajnogi, BMX (Open)
18.45 Wręczenie nagród
19:00 Posiłki dla zawodników, Imprezy towarzyszące

Nagrody:

Za zajęcie pierwszych trzech miejsc w każdej z kategorii Rolki, Hulajnogi, BMX w przedziale Regular przewidziane są nagrody rzeczowe:
1. Miejsce – Karta prezentowa o wartości 300 zł
2. Miejsce – Karta prezentowa o wartości 200 zł
3. Miejsce – Karta prezentowa o wartości 100 zł
Wszystkie karty będzie można zrealizować w wybranym przez organizatora sklepie z RTV i urządzeniami elektronicznymi.
Za zajęcie pierwszych trzech miejsc w każdej z kategorii Rolki, Hulajnogi, BMX w przedziale Pro przewidziane są nagrody pieniężne:
1. Miejsce – 500 zł
2. Miejsce – 350 zł
3. Miejsce – 200 zł
Za zajęcie pierwszych trzech miejsc za Best trick (tylko dla zawodników w przedziale Pro):
1. Miejsce 400 zł
2. Miejsce 300 zł