12 października 2023 roku odbyła się Gala Finałowa Nagrody BohaterONy 2023 im. Powstańców Warszawskich. Poznaliśmy wyniki głosowania Kapituły w skład której weszli przedstawiciele polskiego rządu, historycy, osoby publiczne, środowiska kombatanckie oraz ambasadorzy, a także wyniki głosowania online, w którym wspierali Nas Państwo przez ostatnie dni.

Muzeum – Dom Rodziny Pileckich zostało nagrodzone Srebrnym Bohateronem w wyniku głosowania Kapituły oraz Złotym Bohateron Publiczności w kategorii Instytucje!

W trakcie wydarzenia mogliśmy wysłuchać także koncertu: “Szczęśliwy, krótki sen”. Piosenki z serca Powstańców.

Całe wydarzenie można obejrzeć na platformie YouTube: https://www.youtube.com/live/q7JhrG9Gxnw?si=noBhZmN5SpaXFNbi

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy na Nas głosowali online, dzielnie, codziennie stawiali „x” przy nazwie Muzeum. Jesteśmy Państwu ogromnie wdzięczni za wsparcie.

Cieszymy się, że razem możemy budować tak wspaniałą społeczność wokół Muzeum.