Ferie zimowe w województwie mazowieckim zakończone, dziś był pierwszy dzień w szkole. Natomiast to czas na krótkie podsumowanie. Podczas ferii naszą wystawę zwiedzali:

– 16. Suwalska Gromada Zuchenek „Strażniczki Gwiazd”

– 6. Samodzielny Kozienicki Zastęp „Strażnicy Starożytnej Kolumny”

Poznali również cechy bohatera podczas warsztatu z naszym filmem animowanym „Tajemnica Bohatera”.

W muzeum odbyły się także zajęcia w trakcie półkolonii organizowanych przez zaprzyjaźnione placówki w Ostrowi Mazowieckiej:

– Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

– Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej.

Dzieci w ramach zajęć wykonywały papierowe laleczki przedstawiające Marię i Witolda Pileckich. Jednocześnie uczestnicy dowiadywali się co mogło znaleźć się w szafie bohaterów naszego muzeum.

Choć w naszym województwie jesteśmy już po wypoczynku, to w innych województwach jesteście albo w trakcie, albo dopiero wkrótce rozpoczniecie swoje ferie zimowe! Zapraszamy Was serdecznie do odwiedzenia naszego Muzeum!

Zobaczcie jakie mamy dla Was propozycje:

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzeń poniżej: