Social media

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Muzealnego Klubu Nauczyciela 18 marca 2024 r. o godzinie 17:00

BohaterON w Twojej Szkole – o akcji i metodach aktywizujących na lekcjach historii.

W programie:

prezentacja akcji BohaterON w Twojej Szkole oraz zajęcia praktyczne z metod aktywizujących na lekcjach historii m.in. „krok naprzód” czy stworzona w ramach kampanii BohaterON gra „Cenzura” – zacięta bitwy na słowa nawiązująca do popularnej gry „Tabu”, z tą różnicą, że zarówno hasła, jak i zasady potyczki pozostają w klimacie II wojny światowej.

Uczestnicy spotkania otrzymają pakiet prezentowanych materiałów.

Spotkanie poprowadzą:

Agnieszka Łesiuk-Krajewska – pomysłodawczyni ogólnopolskich projektów edukacyjnych i społecznych, takich jak: BohaterON – włącz historię, Nagroda BohaterONy im. Powstańców Warszawskich, Rakoobrona czy Lekki Tornister. Posiada ponad 15-letni staż w obszarze marketingu, public relations i zarządzania projektami (zarówno dla firm komercyjnych, jak i organizacji pozarządowych w Polsce i za granicą). Prezeska Fundacji Pokolenia Kolumbów.

Katarzyna Kaźmierczak – koordynatorka akcji edukacyjnej BohaterON w Twojej Szkole oraz Seminariów dla nauczycieli BohaterON; polonistka, które swoje aspiracje zawodowe realizuje tworząc od 10 lat jedną z największych kampanii o tematyce historycznej w Polsce.

Zapisy telefonicznie u koordynatorki projektu:
Paulina Iwanowska
+48 577 516 416

Serdecznie zapraszamy!

This site is registered on wpml.org as a development site.