Oto wyjątkowe wydarzenie, którego nikt nie może przegapić!

18 maja na Skateparku w Ostrowi Mazowieckiej rozpocznie się druga edycja Ułańskiego Skate JAM 2024 – zawodów dla miłośników sportów ekstremalnych w dyscyplinach Hulajnogi i BMX. Wszyscy pasjonaci tych dyscyplin mogą doświadczyć dreszczyk emocji, jakie niesie ze sobą wspólna rywalizacja w jednym wydarzeniu!

Serdecznie zapraszamy na unikalne zawody, atrakcyjne nagrody czekają na zwycięzców każdej z nich, a rywalizacja przewidziana jest dla różnych grup wiekowych.

Wyjątkowość tego wydarzenia podkreśla współpraca z Muzeum – Dom Rodziny Pileckich w Ostrowi Mazowieckiej. Dzięki temu Ułański Skate JAM to nie tylko emocje sportowe, ale też doskonała okazja do przybliżenia historii rodziny Pileckich oraz promowania muzeum wśród uczestników i widzów.

Zapraszamy na Skatepark w Ostrowi Mazowieckiej 18 maja o godzinie 13:00. Wszystkie informacje dotyczące rejestracji oraz regulaminu można znaleźć poniżej oraz na profilach wydarzenia w mediach społecznościowych.

Zachęcamy do wzięcia udziału w rywalizacji, niezależnie od wieku i poziomu umiejętności! Ułański Skate JAM to nie tylko sportowa konkurencja. Wartościowe nagrody czekają na uczestników, a niezwykła atmosfera tego wydarzenia sprawi, że każdy będzie się świetnie bawić. Pula nagród w kategorii PRO to aż 6000 zł!

Nie ma czasu do stracenia – zapisz się już dziś, aby wziąć udział w Ułańskim Skate JAM 2024. Podziel się swoim entuzjazmem w mediach społecznościowych i poinformuj znajomych o tej niezwykłej imprezie – do zobaczenia 18 maja na Skateparku w Ostrowi Mazowieckiej!

Organizator: Muzeum Dom Rodziny Pileckich w Ostrowi Mazowieckiej
Współorganizator: Stefano Kocka
Termin i miejsce: 18 maja 2024, Skatepark w Ostrowi Mazowieckiej

Osoby biorące udział są proszone o rejestrację i przygotowanie numeru pesel.

Osoby które nie ukończyły 18 roku życia są proszone o pozwolenie udziału w zawodach od rodzica bądź opiekuna.

Program czasowy:

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w harmonogramie zależnie od ilości zawodników lub warunków atmosferycznych

Nagrody:

Pula nagród w kategorii PRO to 6000 zł!

Nagrody pieniężne dla zawodników PRO:

BMX:
1 msc 1000 zł
2 msc 800 zł
3 msc 600 zł

Hulajnoga:
1 msc 1000 zł
2 msc 800 zł
3 msc 600 zł

Best trick BMX:
1 msc 300 zł
2 msc 200 zł