Lato to czas, w którym każdy z nas chce odkrywać coś nowego, poznawać i uczyć się. Dla wielu z Was jest to okazja do tego, aby odwiedzić nasze muzeum nawet z najdalszych zakątków świata. Zapraszamy Was bardzo serdecznie. Natomiast wychodzimy na przeciw tym, którzy chcą zgłębić wiedzę o bohaterach naszego muzeum online, śledzą nasze Social Media i chcą zdobyć przy tym nagrody!

W każdy czwartek o godzinie 12:00 na naszym Facebooku i Instagramie pojawi się zagadka muzealna. Po obejrzeniu filmu należy wypełnić formularz i udzielić odpowiedzi na zagadkę tygodnia. UWAGA! Na udzielenie odpowiedzi na każdą zagadkę macie 7 dni do momentu, w którym pojawi się kolejny post z odpowiedzią na zeszłotygodniową zagadkę. Zgłoszenia wysłane później nie będą brane pod uwagę.

Harmonogram:

Zagadka 1 – 4 lipca
Zagadka 2 – 11 lipca
Zagadka 3 – 18 lipca
Zagadka 4 – 25 lipca
Zagadka 5 – 1 sierpnia
Zagadka 6 – 8 sierpnia
Zagadka 7 – 15 sierpnia
Zagadka 8 – 22 sierpnia
Zagadka 9 – 29 sierpnia

Aby zyskać nagrodę należy poprawnie odpowiedzieć na 6 z 9 zagadek.

W formularzu należy za każdym razem podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, abyśmy mogli zweryfikować uczestników gry.

Informacje o ewentualnych nagrodach zostaną wysłane drogą mailową na wskazany w formularzach adres e-mail.