Social media

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu „W ogrodzie Marii Pileckiej”! 

Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane zielniki – każda praca była wyjątkowa! 

Komisja jurorska w składzie:

Oto nasi laureaci:

Rodzina Magdaleńskich: Angelika, Anna, Magdalena z Ostrowi Mazowieckiej

Aleksandra Pietrzak z Otwocka

Zespół: Katarzyna Borowa, Weronika Wójcik, Zuzanna Przastek z Kaczkowa Starego/Brok

Specjalne wyróżnienia za wzorowe zaangażowanie całej rodziny wedle wieku i umiejętności:

– Weronika Bianga i Lena Mielewczyk z Redy

– Maria i Aleksandra Zaborowskie ze Stupska

– Marcelina Ozga z Niegosławic

Prace jak zawsze były piękne i pomysłowe. Podziwialiśmy Waszą staranność, dbałość o szczegóły i kreatywność! Z przyjemnością czytaliśmy ciekawostki o zamieszczonych tam prawidłowo zasuszonych roślinkach!

GRATULUJEMY!!!

Ułatwienia dostępu

This site is registered on wpml.org as a development site.