Coroczna tradycja związana ze świętami Wielkanocnymi, przygotowywanie koszyczków i stroików, nie musi być jedynie prostym zwyczajem goszczącym w naszych domach. Może to być właśnie odpowiedni moment, aby bliżej poznać rodzinę Pileckich oraz wspólnie spędzić miło czas. W jaki sposób? Otóż, Młodzieżowa Rada Muzeum już po raz drugi zaprasza do udziału w konkursie „Wielkanoc w domu Pileckich”.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie koszyczka – stroika wielkanocnego nawiązującego do „Wielkanocy w domu Pileckich”. Proces tworzenia oraz gotowy koszyczek należy sfotografować, a wykonane zdjęcia przesłać do nas poprzez formularz zgłoszeniowy.

Konkurs jest jednoetapowy przebiegający w trzech kategoriach:

– I kategoria: klasy IV-VI (szkoła podstawowa);

– II kategoria: klasy VII-VIII (szkoła podstawowa) oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych;

– III kategoria: rodziny

Oceniane będą prace, których fotografie dotrą do nas najpóźniej do 14 kwietnia 2023 roku.

Formularz zgłoszeniowy w kategorii szkolnej TUTAJ

Formularz zgłoszeniowy w kategorii rodzinnej TUTAJ

Zapraszamy do udziału!

Młodzieżowa Rada Muzeum