Social media

Drodzy Nauczyciele, zapraszamy Was do wzięcia udziału w warsztatach online dla nauczycieli poświęconych najnowszej animacji o Witoldzie Pileckim „Tajemnica bohatera”

Warsztaty odbędą się w następujących terminach:

Warsztaty odbywają się na platformie zoom. Link do spotkania przesyłamy w odpowiedzi na zgłoszenia. Można zapisywać się poprzez zgłoszenia na adres email: 📧 kkempisty@muzeumpileckich.pl

Na warsztatach opowiemy jak pracować z naszym nowym filmem oraz przekażemy Państwu dostęp do materiałów edukacyjnych które możecie wykorzystać na swoich zajęciach. 📩

Film animowany „Tajemnica bohatera” to niezwykła opowieść, która zabiera młodych widzów w fascynującą podróż przez historię i heroizm rotmistrza Witolda Pileckiego. W towarzystwie naszych bohaterów: profesor Klio, Natki, Miłosza i Szperaczka, uczniowie odkrywają niezwykłą historię tego bohatera, który pozostawił trwały ślad w historii Polski i świata. Profesor Klio, jest kluczowym przewodnikiem dzieci w tej wyjątkowej przygodzie. Dzięki swojemu potężnemu superkomputerowi Herodotowi i zaawansowanej sztucznej inteligencji, może stworzyć holograficzne sceny z przeszłości, które przenoszą Natkę i Miłosza w różne momenty życia Witolda Pileckiego.

Film ten jest fascynującą podróżą w przeszłość, która stawia pytania o nasze własne wartości i naszą zdolność do działania. Poprzez wciągającą opowieść i niezwykłe postacie, „Tajemnica bohatera” inspiruje młodych widzów do bycia odważnymi, doceniania historii i rozumienia, że każdy z nas może być bohaterem w swoim życiu, podobnie jak rotmistrz Witold Pilecki.

Udział w warsztatach jest bezpłatny!

This site is registered on wpml.org as a development site.